Home / Various / انرژی از کائنات

انرژی از کائنات

catching the energy from univerce

 

با سپاس فراوان از آقای صمد ذواشتیاق که این متن زیبا را با ما به اشتراک گذاشته اند

 

انرژی از کائنات

وقتی شب به خواب می رویم کالبد دوم ما از بدن خارج می شود و در کائنات به دنبال کسب انرژی است . در واقع ساختار بدن ما از انرژی است .
از ساعت ۱۱ شب تا اذان صبح زمان گرفتن انرژی ار کائنات می باشد . در کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر آمده است که در هستی نوعی انرژی وجود دارد که تحت عنوان انرژی های کیهانی از آن یاد می شود .

انرژی کیهانی، انرژی ای است که تمامی موجودات زنده به آن نیازمندند و بدون آن نمی توان به یک زندگی سالم دست یافت .

زمان انتشار این انرژی از نیمه شب تا طلوع آفتاب است، موجوداتی که فیزیولوژی آنها به گونه ای تنظیم شده است که بایستی شبها در خواب باشند، سخت به این انرژی وابسته اند، از جمله انسان. جالب اینجاست که برای دریافت این انرژی بایستی خواب بود و در بیداری قادر به دریافت این انرژی نیستیم، گویی کالبد دوم و صور پنهان این انرژی را دریافت می کنند و سپس به کالبد اول یا جسم منتقل می کنند . کالبد دوم در خواب به دنبال کشف جواب سوالات و کنکاش در کائنات است .
کسانی که شبها قبل از نیمه شب به خواب کامل می روند ، این انرژی را به نحو مطلوب دریافت می کنند و در زمان بیداری با انتقال این انرژی از صور پنهان به صور آشکار ، دریافت و وجود این انرژی را خیلی خوب احساس می کنند .
سر حال بودن و با نشاط بودن و احساس خستگی و کوفتگی نداشتن پس از بیداری ، نشانه دریافت این انرژی است .
انرژی که شب دریافت می کنی را باید به نحو مطلوبی تقسیم بندی کنی . سعی کنید برای یک موضوع خاص انرژی زیادی صرف نکنید زیرا شما برای مسایل دیگر خود در طول روز به انرژی احتیاج دارید در طی روز اگر بیش از حد خود را خسته کرده باشید و انرژی خود را به هدر داده باشید ممکن است خوابتان نبرد . زیرا ما برای خوابیدن هم نیاز به انرژی داریم .
اگر شما یک لیوان آب را یک ساعت در دست خود نگه دارید شاید برای شما اتفاق خاصی نیفتد ولی اگر همین لیوان را چند ساعت نگه دارید و همین طور ادامه دهید و چند روز آن را باخود حمل کنید قطعا دست شما خسته می شود و دیگر تحمل نگه داشتن آن را نخواهید داشت . مشکلات روزمره ما هم مثل این لیوان آب هستند اگر خیلی برای آنها انرژی صرف کنید باعث از تعادل خارج شدن شما می شوند . هرشب لیوان آب را زمین بگذارید زیرا وقت استراحت و گرفتن انرژی مجدد از کائنات است . هر ۲۴ ساعت زندگی خود را به ۳ قسمت تقسیم کنید . یک قسمت خواب یک قسمت کار و یک قسمت را برای خود تان صرف کنید . به زندگی خود نظم دهید تا در آینده انواع بیماریها به سراغ شما نیاید .
قبل از نیمه شب تا طلوع آفتاب ؛ زمانی است که طبیعت نیز به خواب رفته است در این زمان القائات منفی انجام می شود در این ساعات اگر بیدار باشیم ، به شدت تحت القای افکار منفی خواهیم بود . کسانی که شب ها بیدار هستند و نزدیک صبح می خوابند ، بیشترین تاثیر پذیری را از نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت ؛ اما کسانی که در این ساعات خواب هستند ، تحت تاثیر این القائات قرار نمی گیرند . در ساعات اولیه صبح ، این حالت ، عکس می شود ، یعنی کسانی که در صبح زود خواب هستند ، بیشترین تاثیر را از افکار منفی القا شده ، خواهند داشت . کسانی که صبح زود بیدار می شوند ، از این بخش القات منفی و افکار منفی نیز جان سالم بدر می برند. بنابراین ، کسانی که قبل از نیمه شب به خواب کامل می روند و صبح زود بیدار می شوند ، کمترین تاثیر را از القائات نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت و کسانی که شب ها بیدارند و صبح زود خواب ، بیشترین تاثیر پذیری را از افکار منفی القا شده خواهند داشت .

Telegram Channel

About Mohammad Daeizadeh

Avatar
  • تمامی فایل ها قبل از قرار گیری در سایت تست شده اند.لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق نظرات مارا مطلع سازید.
  • پسورد تمامی فایل های موجود در سایت www.parsseh.com می باشد.(تمامی حروف را می بایست کوچک وارد کنید)
  • Password = www.parsseh.com
  • لطفا نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید در صورت تایپ بصورت فینگلیش نظر شما پاک خواهد شد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.